Som nový

Vitaj na stránke Kresťanského centra! Daj sa do pohody, nalej si čaj alebo kávu a poďme sa zoznámiť. Sme skupina priateľov, ktorí objavili nový rozmer života. Niečo v nás sa zobudilo. Začali sme žiť naplno, milovať hlbšie a pomáhať viac. Náš život dostal hlbší rozmer, plnší zmysel a novú perspektívu. Boh sa stal našim priateľom, nie len vágnou teóriou. Stal sa otcom, nielen pôvodcom. Spoznali sme ho ako toho, ktorý odpúšťa, dáva nový začiatok, uzdravuje, oslobodzuje od závislostí a dáva absolútne nový zmysel života.

Ak si netradičné kresťanstvo nevyskúšal a tradičné ti nič nehovorí, kľudne sa ukáž na ktorejkoľvek bohoslužbe. Príď neformálne oblečený, v tom, v čom sa cítiš pohodlne. Prines svoje otázky aj pochybnosti, no hlavne otvorené srdce. Ak chceš viac, navštív niektorú z našich skupiniek. To je miesto pre nové priateľstvá a vzťahy. Veríme, že nik by nemal poznávať Boha sám. Ak si študent, pozri sa na niektoré z našich študentských programov. Ak máš malé dieťa, pozývame ťa do nášho materského centra. Ak máš dieťa v predškolskom alebo školskom veku, je vítané na našich detských programoch. Príď, daj si kávu, spoznaj sa s novými ľuďmi a zisti, že život na ceste za Bohom je zmysluplný!

Očakávame ťa! Sme tu pre teba a veríme, že Boh má skvelé veci aj pre tvoj život!

PS: Možno si ešte nikdy nezakúsil Boha osobne a neodovzdal mu svoj život. Ono to začína veľmi jednoducho! Boh je pri tebe, pozná tvoju túžbu po ňom a chce, aby si ho osobne poznal. Začni jednoduchým pozvaním. Modli sa práve teraz úprimne tieto slová:

"Bože, ďakujem ti za to, že ma miluješ a prijímaš takého, aký som. Prosím ťa, daj sa mi poznať! Odpusť mi moje hriechy. Očisti ma od viny. Uzdrav moje vnútro. Daj mi slobodu a plnosť, prosím. Chcem ísť za tebou, nasledovať ťa, žiť pre teba a slúžiť ti. Prijímam ťa ako svojho Záchrancu, Priateľa, Uzdraviteľa a Pána! Amen."

Ak si sa modlil úprimne túto modlitbu, veríme, že sa v tebe začal odvíjať nový, osobný vzťah s Ježišom. Daj nám o tom vedieť. Napíš nám cez kontaktný online formulár a príď na bohoslužby. Radi sa s tebou zoznámime!