ŠAĽA

Sme mladé, moderné, medzinárodné, rôznorodé spoločenstvo kresťanov v Šali, ktorých túžbou je milovať Boha, milovať jeden druhého a slúžiť mestu. Nazývame sa Bridge (Most), pretože Ježiš sa stal mostom k Bohu a pretože aj my chceme byť miestom spojenia ľudí s Bohom. Chceme byť bezpečným miestom pre ľudí každého veku a pozadia, kde môžu objaviť potenciál, ktorý do nich Boh vložil. Pochádzame z rôznych miest a krajín, ale spolu vytvárame miesto spojenia - most. Nech si ktokoľvek, si úprimne vítaný!

BOHOSLUŽBY Šaľa

Názov akcie: 
Bohoslužby Šaľa
Miesto: 
v Kresťanskom Centre BRIDGE, v budove Merus (pri kaštieli) na piatom poschodí, P.Pázmaňa 49/3
Kedy: 
nedeľa o 15,30
Tel.: 
0905 476 382
Kont.osoba: 
leadpastor Miro Tóth

Máme bohoslužby pre deti a dospelých. Info o detských programoch sú pod nápisom Detské kluby. Stretnutia pre deti a rodičov prebiehajú v tom istom čase. Pozývame ťa prísť spolu s nami objavovať, kým Boh je.

SKUPINKA

Názov akcie: 
Skupinka Šaľa
Miesto: 
Šaľa
Tel.: 
0948 204163
Kont.osoba: 
Mark Holdcroft

Neži svoju vieru izolovane. Zdieľaj svoju duchovnú cestu s priateľmi v blízkom spoločenstve. Zapoj sa do niektorej skupiny podľa aktuálnej ponuky. Pre bližšie info nás kontaktuj cez online formulár, prosím.

DETSKÉ KLUBY

Názov akcie: 
DETSKÉ KLUBY
Miesto: 
KC Bridge
Kedy: 
nedeľa o 15,30
Tel.: 
0948 204163
Kont.osoba: 
Mark Holdcroft

Zároveň so stretnutím pre dospelých organizujeme aj živé stretnutie pre deti. Je to miesto plné hudby, energie, života, zábavy a nových objavov. O deti sa stará tím ľudí, ktorý sa usiluje o zabezpečenie zábavy a odovzdanie pozitívneho posolstva deťom.