PASTORI

 • Miro & Marta Tóth
 • lead pastor a pastor Kresťanského centra Mozaika v Nitre

  Miro a Marta sú zakladajúcimi pastormi Kresťanského centra. Najskôr ich cesta viedla do Nových Zámkov, kde začali službu ako mladý manželský pár. Od roku 2006 slúžia v Nitre, kde ich Pán povolal založiť nové spoločenstvo. Miro miluje ľudí, rád cestuje, často sníva a relaxuje hrou na klavír. Absolvoval Zion Bible College v USA a evanjelikálnu teológiu na Univerzite Mateja Belu v Banskej Bystrici. Marta absolvovala Master’s Commission v USA. Začala materské centrum, službu matkám s malými deťmi. Má srdce pre dievčatá a ženy. Je aktívna v predmanželskom a manželskom poradenstve. Majú spolu troch synov a bývajú v Nitre.

 • Marián & Vlasta Poljak
 • pastor Kresťanského centra Mozaika v Nitre

  Marián 2 roky po svojom obrátení odišiel študovať na biblickú školu International Apostolic Bilble College Kolding v Dánsku, kde absolvoval program kresťanského poradenstva a vodcovstva. Po návrate pracoval ako terapeut a vedúci programu v kresťanskom resocializačnom centre Teen Challange Slovakia. Po 2 rokoch v Teen Challange pracoval 3 roky ako SZČO. Po tomto období vstúpil do pastoračnej služby a stal sa jedným z pastorov v KC Mozaika v Nitre.
  Vlasta taktiež absolvovala International Apostolic Bible College, kde sa venovala službe chvál a uctievania. Po návrate slúžila v zbore Apoštolskej cirkvi v Galante ako vedúca chvál. V súčasnosti vedie službu chvál v KC Mozaika, kde pracuje aj ako ekonóm.
  Od roku 2013 bývajú aj so svojimi 3 deťmi v Nitre.

 • Milan & Judy Presburger
 • pastor Kresťanského centra Kompas v Nových Zámkoch

  Milan je dynamický komunikátor a dlhoročný pracovník s mladými ľuďmi. Vedie spoločenstvo v Nových Zámkoch. Je radikálny, má vášeň pre mladú generáciu, rád rapuje a hrá tenis. Bol dlhoročným riaditeľom ACETu. Je študentom masmediálnej komunikácie v Prahe. Judy miluje rodinu a rada spieva. Vedie službu hudby a spevu. Skončila štúdium katechetiky na Univerzite Mateja Belu v Banskej Bystrici. S ich štyrmi deťmi bývajú v Nových Zámkoch.

 • Mark & Liz Holdcroft
 • pastor Kresťanského centra Most v Šali

  Mark a Liz založili spoločenstvo v Šali v roku 2010. Mark je bývalý anglický policajt. Ukončil teologické štúdiá na Mattersey Hall Bible College v UK. Miluje šport, hrá na gitare a rád tvorí videá. Liz má hudobné vzdelanie z Manchester University a v Anglicku pracovala ako učiteľka spevu. Jej túžbou je použiť svoj hudobný talent v uctievaní a chvále. S ich dvoma deťmi bývajú v Šali.

 • Michal & Ľubka Klučiar
 • vedúci misijnej skupiny v Zlatých Moravciach

  Michal s Ľubkou sa po piatich rokoch sa vrátili z Anglicka, aby mohli založiť nové spoločenstvo v Zlatých Moravciach. Michal, predtým aktívny športovec a lezec, sa teraz venuje tlmočníctvu a prekladateľstvu, prerábke domu a výchove svojich detí. Ľubka absolvovala štúdium na UKF v Nitre. Okrem iného rada hrá na gitare a spieva. Spolu dokončili International Bible Training Institute v Anglicku, kde aj pracovali v cirkvi. Spolu s ich dvoma deťmi bývajú v Zlatých Moravciach.