eventy

TURBULENCIA017
Pridané dňa: 
13.12.2016
Autor: 
Kristus mestu
Kedy: 
8.-12. február 2017
Kde: 
Nitra

POZVANIE OD PASTORA MIRA TÓTHA

Hospodine, počul som o Tebe zvesť a videl som Tvoje dielo, Hospodine.
Oživ ho v najbližších rokoch. V najbližších rokoch urob ho známym,
v hneve pamätaj na zľutovanie! Habakuk 3,2

Habakuk bol prorokom, ktorý sa v dobe odvrátenia izraelského národa od Boha, pred Pánom prihováral za jeho záchranu. Vedel o súde, vedel o odpadnutí, ale poznal aj Božie srdce. A preto si pre svoj národ vyprosoval Božie navštívenie: „Bože, počul som o tvojich divoch. Poznám všetky príbehy. Naši otcovia zažili tvoju slávu. Áno, vzdialili sme sa a zasluhujeme si súd. Ale spomeň si na nás a oživ svoje dielo v našej generácii!“ Habakukovi nestačila história prebudení. Neuspokojil sa s veľkým duchovným dedičstvom. Nechcel len minulosť. Jeho volaním bolo prebudenie, Božie navštívenie a obživenie.

Je mojou vášňou, aby sa Habakukova modlitba stala našou. Pýtam si, aby sa Božie navštívenie v našom národe stalo fenoménom tejto generácie. Túžim po náraste duchovného hladu po Božej prítomnosti. Chcem vidieť hlad po Božom slove a jeho pravde. Chcem vidieť, ako sa Božia prítomnosť stáva prioritou v našich životoch. Chcem vidieť autentické pokánie, opravdivé oslobodenia, chodenie v čistote, naplnenia vo Svätom Duchu, život v radosti. Chcem vidieť uvoľnenie Božej moci nadprirodzeným spôsobom. Chcem vidieť nárast zachránených pre večnosť v našom národe a našej generácii ako nikdy doposiaľ.

Pozývam ťa, aby si sa stal súčasťou tohto hnutia. Pozývam ťa na sériu prebudeneckých zhromaždení v Nitre. Nechaj sa strhnúť tým, čo je tlkotom Božieho srdca. Príď s očakávaním. Nenechaj si ujsť, čo Boh chystá! Turbulencia 2017,
od stredy do nedele, je časom aj pre teba!

Konferencia Turbulencia je určená pre každého človeka, bez ohľadu na vek, ktorý chce počuť Boží hlas.
Všetky vstupy sú voľné.
Počas programov prebieha konferencia pre deti TURBOKIDS!
Všetky info o TurboKids nájdete tu: http://krestanskecentrum.sk/eventy/turbokids-program-pre-deti-pocas-konf...

PROGRAM: Worship & slovo & modlitebná ministry
8.február // MediaHaus // 18:00
9.február // MediaHaus // 18:00
10.február // Kongresové centrum SPU // 18:00
11.február // Kongresové centrum SPU // 10:00 | 15:00 | 18:00
12.február // Kongresové centrum SPU // 10:00

ADRESY:
MediaHaus // Fraňa Mojtu 18, Nitra
Kongresové centrum SPU // Trieda Andreja Hlinku 38, Nitra // oproti nákupnému centru CENTRO NITRA

REČNÍCI:

Markus BETTLER je pastor pomerne veľkého zboru (okolo 500 ľudí) vo švajčiarskom Spiez, ktorý je známy silným dôrazom na učeníctvo. Jeho vášňou je evanjelizácia, sám do svojho zboru priviedol asi dve stovky ľudí. Je veľmi pomazaným služobníkom v prorockej službe, v službe oslobodzovania a uzdravovania. V jeho zbore funguje aj biblická škola. V posledných rokoch Markus podstatne viac cestuje a slúži v zboroch a na konferenciách vo Svajčiarsku ako aj medzinárodne. Je vášnivým alpským horolezcom a skialpinistom.
S manželkou majú dve dcéry a dvoch synov, všetci sa venujú službe Pánovi.
http://www.clzspiez.ch/nc/de/home.html

Jonathan CONRATHE je zakladateľom Valley Life Trust, ktorej súčasťou je misijná organizácia Mission24, s ktorou Jonathan chodí po celom svete a hlása evenjelium. Počas svojej 25 ročnej služby videl prísť v 45 národoch sveta k živej viere v Ježiša Krista vyše
200 000 ľudí. Božie slovo, ktoré hlása, Pán sprevádza pravidelne nadprirodzenými uzdraveniami, zázrakmi a darmi Ducha Svätého.
Jonathan je súčasťou zboru Kingsgate Community Church v anglickom Peterborough. Jonathan trénuje evanjelistov v Anglicku aj v zahraničí.
S manželkou Elaine má troch synov.
http://www.mission24.co.uk

Patrick DIXON bol označený ako jeden z dvadsiatich najvplyvnejších biznis mysliteľov súčasnosti. Predsedá organizácii Global Change, ktorá sa venuje stratégiám rastu a predpovedaniu globálnych trendov. Je autorom 16 kníh vydaných v 35 jazykoch a lekárom. Doktor Dixon prednášal vo vyše 50 krajinách. Je pozývaný do mnohých televízií, kde sa vyjadruje k celosvetovým udalostiam, vede a zdravotným problémom. Je zakladateľom medzinárodnej AIDS agentúry ACET a riaditeľom ACET International Alliance a je pastorom zboru v Anglicku. S manželkou Sheilou majú štyri dospelé deti.
http://www.globalchange.com

Bruce MONK je riaditeľom organizácií Equippers Network International a národným vedúcim ACTS Churches na Novom Zélande, ktorý má pod sebou asi 65 zborov. Taktiež je zakladateľom Acts Churches v Anglicku. Jeho vášňou je vystrojovať ľudí k životu vo viere v Ježiša Krista. Rastúci zbor v Aucklande po ňom prebral jeho syn Sam. Bruce skvele modeluje vzor, ako zmocňovať a uvoľňovať povstávajúcu generáciu lídrov. S manželkou Helen majú štyri deti a jedenásť vnúčat.
http://www.equipperschurch.com

John MALCOLM vyrastal na Novom Zélande, kde študoval za zubára. Počas svojho štúdia začal mládežnícku službu, ktorá narástla a stala sa veľmi vplyvnou. V roku 2007 bol aj s manželkou pozvaný do založenia cirkvi Christchurch a v roku 2008 bol založený Equippers Christchurch. Je to živá a rastúca cirkev v srdci mesta. Pastor John pracuje dva dni v týždni ako zubár a zároveň úspešne pastoruje päťstočlenný zbor. S manželkou Kerryn majú štyri deti.
http://www.equipperschurch.com/christchurch/

Rezervujte si dátumy pre TURBULENCIA017 revival time,
tešíme sa na vás!